Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У юних науковців Калуша – 30 перемог. Серед переможців- найбільше гімназистів

Переглядів: 1213

У лютому відбувся ІІ (обласний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, у якому взяли участь 34 школярі загальної середньої та позашкільної освіти у відповідних наукових секціях. У минулому році було 36 учасників.

Троє учнів взяли участь у двох різних секціях, двоє з яких у кожній здобули перемоги. Це  гімназистки Катерина Коршинська – І місце в секції літературної творчості (науковий керівник – Любов Федоришин), базова дисципліна – українська мова та література та І місце в секції екологічно безпечних технологій та ресурсозбереження (науковий керівник – Зіновій Бігун), базова дисципліна – фізика (ЦНТТУМ), а також Катерина Бабій – І місце в секції агрономії, базова дисципліна – біологія; ІІ – місце в секції психології, базова дисципліна – біологія), повідомляє управління освіти Калуської міської ради. 

Загалом юні науковці-дослідники закладів освіти міста вибороли 30 перемог, що на одну більше, ніж торік:

І місце – 9 перемог (у 2016-2017 н. р. – 8);

ІІ місце – 9 перемог (минулого року – 8);

ІІІ місце – 12 перемог (минулого року – 13).

Треба відзначити, що порівняно з попереднім роком підвищились якісні показники.

Двоє школярів - Марта Гаврилюк, учениця 10 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка та Марія Гвоздецька, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (науковий керівник – Віталій Півторак) зайняли ІІ та І місця відповідно як вихованці гуртка обласного відділення МАН.

Найбільше учасників та переможців у Калуській гімназії імені Дмитра Бахматюка – 11, з яких 5 здобули найвищі результати. На другому місці за кількістю перемог ЦНТТУМ та школа №10-ліцей, у яких по 6 призових місць.

Як і торік 5 переможців-калушан виборюватимуть нагороди на заключному етапі.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш переможці МАН

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: