Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Учасники АТО Калущини вимагають прибрати з білбордів Калуша рекламу Мураєва

Переглядів: 2641

Учасники АТО Калущини звернулися з листом до міського голови Калуша з вимогою негайно вжити заходів по демонтажу із усіх білбордів зображення Євгена Мураєва, котрі нещодавно з’явилися на теренах Калуша.

«Друзі, днями у нашому місті Калуш, який славиться, як батьківщина бандерівщини, була розміщена агітаційна реклама політичної партії «Наші», обличчям і головою якої є Євгеній Мураєв, яскраво виражений сепаратист, який українсько-російську війну на сході України називає громадянським конфліктом, Олега Сєнцова - терористом, а українських добровольців – вбивцями!!!», - йдеться у дописі учасників АТО в соцмережах.

ГО «Об’єднання учасників бойових дій АТО Калущини» вирішили протистояти явним проявам сепаратизму у нашому місті і звернулося до міського голови Ігоря Матвійчука з проханням підтримати їх у даній позиції та повпливати на підприємство, яке розмістило на своїх білбордах сепаратиста Мураєва.

Учасники АТО  вимагають, щоб підприємство зняло і більше не розміщували у нашому місті такого роду агітацію, оскільки розцінює це як агітацію сепаратизму.

При цьому учасники АТО попереджають: якщо їх не почують, то вони вдадуться до активніших дій.

Кому саме належать білборди, на яких з’явилася дана реклама, «Калуш ФМ» поцікавилося у директора КП «Калуський міський інформаційний центр» Тетяни Кригануци. За її словами, білборди належать рекламній агенції «Стар», яка зареєстрована в Києві і є однією з найбільших опереторів зовнішньої реклами в Україні. У Калуші вони мають 5 білбордів. Дана реклама розміщена на 4 площинах.

Вона також додала, що «Калуський МІЦ» вже звернувся з цього приводу до керівництва агенції, і вони пообіцяли в найближчі дні зняти дану рекламу.

 

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш реклама Мураєв учасники АТО протест

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: