Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Упродовж тижня у Дитячій точці «Спільно», що діє на базі Калуського ліцею № 7, провели низку заходів для школярів (ФОТО)

Переглядів: 282

Упродовж тижня на базі Калуського ліцею № 7, де облаштована Дитяча точка «Спільно», відбулася низка заходів з використанням рухливих ігор, заняття з мінної безпеки, інтерактивна бесіда зі старшокласниками за участю консультанта з питань здоров’я та косметології. Заняття проводили працівники Калуського міського центру соціальних служб спільно з соціально-психологічною службою школи та педагогічними працівниками.

Школярі охоче йшли на контакт, із захопленням виконували запропоновані їм завдання, брали активну участь у іграх та пізнавальних заняттях, отримали масу позитивних емоцій та приємних вражень від зустрічей, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду.

Крім того, у ліцеї відбулася робоча зустріч з координатором проєкту «Спільно» Дмитром Дерев’янком, який відвідав Дитячу точку та заходи, що проводяться в рамках проєкту.

Нагадуємо, що точка «Спільно» – це дружній для дитини простір, де надаються послуги психосоціальної підтримки з метою допомоги сім’ям з дітьми. Проєкт, що діє відповідно до підписаної угоди про співпрацю між міським головою Андрієм Найдою та Партнерством «Кожній дитині», направлений на підтримку дітей та батьків, посилення їх спроможності піклуватись про дітей в умовах війни. Тому запрошуємо всіх до спільної активної взаємодії.

#Проєкт «СПІЛЬНО. Соціальні послуги», впроваджується Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Консорціумом партнерських організацій за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку через Німецький банк розвитку (KfW). В Консорціум входять: Українська мережа за права дитини, Партнерство «Кожній дитині».

Схожі матеріали за тегами: Калуш ліцей №7 «Спільно» заняття

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: