Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

В Івано-Франківську нагородили кращих у галузі фізичного виховання. Серед нагороджених – представники Калуської громади

Переглядів: 262

У Прикарпатському національному університеті ім. Василя Стефаника пройшла нарада з питань розвитку фізичного виховання в закладах освіти Івано-Франківської області.

На завершення наради відбулося урочисте нагородження лауреатів за підсумками роботи у 2023 році, а саме – активних представників університетів, коледжів та закладів освіти Івано-Франківської області відзнаками Івано-Франківської обласної ради, обласної державної адміністрації, Комітету з фізичного виховання та спорту МОН, футбольної асоціації студентів, федерації регбі України, Івано-Франківського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МЛН України. 

Серед нагороджених є й представники Калуської громади. За вагомий внесок у розвиток фізичного виховання серед учнівської та студентської молоді відзнаками нагороджено заступницю міського голови Надію Гуш, тренера зі спортивного орієнтування дитячо-юнацької спортивної школи Калуської міської ради Миколу Якимечка та вчительку фізичного виховання Калуського ліцею №2 Лесю Ганущак.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: