Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

В області проводиться призов офіцерів. Вчора відправили першу двадцятку

Переглядів: 1657

На виконання п.6 ст. 2 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», наказу міністра оборони України, військкоматами області проводяться заходи щодо призову для проходження військової служби за призовом осіб офіцерського складу запасу.

19 червня з обласного військкомату відправили першу групу – 24 офіцери: з них 21 - у військову академію в Одесу, інші - у військові навчальні заклади Києва, повідомляє прес-служба Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

На строкову офіцерську службу, термін якої становить 18 місяців, призвані особи віком до 43 років, які пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу, закінчили військові кафедри, мають вищу освіту не нижче бакалавра і яким присвоєно первинне офіцерське звання.

Призиватимуть офіцерів за військовими спеціальностями, щодо яких у армії існує некомплект.

Офіцери військової служби за призовом проходитимуть службу поза межами АТО у пунктах постійної дислокації військових частин та підрозділів.

У зону АТО відправлятимуть лише тих офіцерів запасу, які пройдуть щонайменше 3-місячні курси підготовки (чи перепідготовки на дефіцитні військові спеціальності) і виявлять бажання перейти на контракт.

 

 

Схожі матеріали за тегами: призов армія

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: