Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

В одній з калуських маршруток може з’явитися банківський термінал

Переглядів: 1087

Раніше міська влада Калуша розглядала можливість запровадження на автобусних маршрутах загального користування електронного квитка. Днями стало відомо, що один із перевізників погодився протягом першого кварталу наступного року впровадити безготівкову систему оплати проїзду в своєму автобусі.

Про це повідомляє «Нафтохімік- Калуш».

Ми не можемо змусити перевізників запроваджувати безготівкову оплату проїзду в міських автобусах, адже це не передбачено в умовах договору з ними, – розповідає начальник управління економічного розвитку Калуської міської ради Юрій Соколовський.Проте перевізник ТзОВ «Калуш-Транс», який обслуговує маршрути №№1Б, 4, 5 і 6А,  добровільно зголосився запровадити в одному зі своїх автобусів безготівкову оплату проїзду. Наскільки мені відомо, він має намір співпрацювати з ПриватБанком. Передбачається, що пасажир зможе в цьому терміналі розрахуватися будь-якою банківською карткою без комісії всього за декілька секунд. Пристрій має бути налаштований таким чином, що списання коштів за проїзд здійснюватиметься без введення ПІН-коду.

Запровадження безготівкової системи оплати проїзду не означатиме, що готівкою розрахуватися буде неможливо. Людина матиме вибір, адже як показує практика інших міст, у перші місяці оплату за проїзд банківською карткою здійснює лише орієнтовно 10% усіх пасажирів.

За словами Ю. Соколовського, встановлення терміналу в одному з міських автобусів дозволить побачити, наскільки затребуваним є такий вид послуг у Калуші.

– Якщо безготівкова оплата проїзду виправдає себе, то наступного року до проведення конкурсу на перевезення можна буде додати нові вимоги до перевізників та їх транспортних засобів, зокрема, щодо встановлення банківських терміналів. Що стосується покращення обліку пасажиропотоку завдяки встановленню терміналів, то в майбутньому можна буде ввести карточки для калуських пільговиків. Таким чином, будемо мати точний облік кількості перевезених пасажирів та доходу перевізника, – додав Ю. Соколовський.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш маршрутка термінал

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: