Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Вакцинація та «Велике будівництво». У Калуській РДА розглядали важливі питання життєдіяльності району

Переглядів: 235

11 серпня під керівництвом першої заступниці голови Калуської райдержадміністрації Оксани Канюки відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів РДА, начальниками управлінь та відділів.

Кожен із начальників управлінь та відділів доповів про стан справ у  структурному підрозділі та окреслив завдання, які потрібно вирішити. Оксана Канюка акцентувала увагу присутніх на питанні дотримання виконавської дисципліни та  вчасного виконання документів, зокрема розгляду звернень громадян, з посиланням на Калуську РДА повідомляє «Калуш ФМ».

Також під час наради розглянули важливі питання життєдіяльності району.

Як поінформувала начальниця управління соціально-економічного розвитку території райдержадміністрації Марія Мельник, на території району триває вакцинація проти коронавірусної інфекції; працює 1 центр масової вакцинації на базі КНП «Калуський міський ЦПМСД», 7 мобільних бригад з проведення вакцинації та 19 пунктів щеплення.  Станом на 11 серпня, у Калуському районі з початку вакцинальної кампанії вже зроблено 38 698 щеплень, з них щеплено першою дозою 24 922 осіб, а другою дозою – 13 776 осіб. За останню добу першою дозою щеплено 539 осіб, а другою дозою – 214 людей.

На нараді розглянули і питання будівництва об’єктів соціальної інфраструктури у рамках програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України. За словами Марії Мельник, на всіх об’єктах активно триває будівництво. Зі свого боку райдержадміністрація здійснює щотижневий контроль і моніторинг стану виконання будівельних робіт. До 1 вересня мають бути завершені спорткомплекс Новицького ліцею, Вишківський ліцей, а до кінця 2021 року – амбулаторії у Підмихайлі, Витвиці та Кадобні. Будівництво здійснюється за рахунок коштів з державного бюджету та співфінансування з місцевих бюджетів територіальних громад.

Схожі матеріали за тегами: Калуська РДА нарада

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: