Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Великодні свята у Калуській громаді минули спокійно. Всі служби спрацювали добре – Андрій Найда

Переглядів: 255

У Калуській міській раді відбулася чергова нарада міського голови з очільниками комунальних підприємств міста, керівниками управлінь та відділів міськвиконкому, під час якої підсумували роботу комунальних та залучених підприємств у передсвяткові та святкові дні.

Про це на Facebook-сторінці повідомив Калуський міський голова Андрій Найда, інформує «Калуш ФМ».

За його словами, загалом – всі спрацювали добре. Територія громади була прибрана. Сміття звідусіль, зокрема із сільських кладовищ, вивозили до суботи включно. «І за це я дякую передовсім нашим партнерам з ТОВ «Еко-Прикарпаття», – зазначив очільник громади. – Надзвичайних ситуацій протягом вихідних не зафіксовано. З резонансних подій – у суботу в Голині трапилася транспортна пригода, на жаль, зі смертельним наслідком».

Грозові дощі, що в суботу пройшли на території й Калуської громади, стали своєрідним тестом на спроможність нашої загально-спливової каналізації. «В основному мережі справилися зі значним обсягом дощової води. Однак, на деяких локаціях, на вул. Будівельників, наприклад, злива таки створила деякі незручності для містян. Вирішувати цю проблему можна, але для цього треба знову залучати підрядну організацію зі спеціалізованою технікою, щоб провести роботи з гідродинамічного очищення каналізаційного трубопроводу. З цього приводу я дав доручення визначити перелік таких ділянок і якнайшвидше вжити заходів щодо виправлення ситуації», – додав Андрій Найда.

 Тим часом, незважаючи на проливні дощі, рівень води у річці Лімниця на ранок нинішнього дня становив 90 см, що в межах норми.

Схожі матеріали за тегами: Калуш Великдень нарада

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: