Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Від початку року Калуська поліція отримала триста повідомлень про домашнє насильство

Переглядів: 190

Від початку 2024 року у Калуському РВП ГУНП зареєстрували більш, ніж 300 повідомлень із цього приводу. Калуський міський центр соціальних служб провів роботу зі 160 сім’ями. Фахівці установи надали комплекс соціально-психологічних послуг.  

Упродовж багатьох років працівники міського центру соціальних служб спільно із правоохоронцями налагоджують систему протидії домашньому насильству, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду. Там зазначають, що, взагалі було не прийнято говорити про цю проблему. А про заяву до правоохоронних органів не могло бути й мови. Лише одиниці відважувалися покарати агресора. 

Нині ж про насильство в родині не лише можна, а й варто говорити, і не давати шансу тирану залишатися безкарним. 

«Нерідко трапляються такі випадки. Молодий, здоровий, сильний, успішний чоловік, батько трьох малолітніх дітей, побив свою дружину. Коли жінка пробувала поговорити, вирішити цю ситуацію, чоловік сказав: «Проаналізуй свою поведінку, сама винна!». Чому чоловіча сила та мужність проявляється поряд зі слабшими? В той час коли у нашій країні триває війна, коли кожен має можливість проявити свій героїзм на полі бою», – підкреслюють працівники Центру.

Аналізуючи проблему, варто відходити від стереотипів. Судова практика показує, що покарання для домашніх тиранів — це не така вже й рідкість. Часто для зловмисників призначають штраф чи громадські роботи, однак може бути судимість та позбавлення волі.

Нагадуємо, що у нашій громаді, за підтримки UNFPA, NORWAY та БФ «Батерфлай» працює Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства та Денний центр з кризовими кімнатами. Контактний номер телефону: (067) 600-31-46 або за адресою: вул. Героїв України, 9 А.

 

Схожі матеріали за тегами: домашнє насильство

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: