Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради

Переглядів: 183

Відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради під головуванням заступниці начальника управління архітектури та містобудування Людмили Семеняк, за участю заступника міського голови Богдана Білецького та інших членів містобудівної ради.

Присутні розглянули проєкти детального плану території щодо зміни цільового призначення земельних ділянок на вул. Грушевського, 65, Грушевського, 67 та Грушевського, 67-А для реконструкції кафе «Шашлична» та будівництва торгово-офісної будівлі з влаштуванням квартир.

Також члени архітектурно-містобудівної ради обговорили проєкти детального плану території для будівництва установки зберігання енергії модульного типу в районі вул. Промисловій; будівництва й обслуговування будівель торгівлі на проспекті Лесі Українки, 15А; реконструкції автогазозаправочного пункту під шиномонтаж та бокси з ремонту автомобілів на вул. Івано-Франківській, 138; будівництва виробничих, допоміжних, складських та офісних будівель на вул. Окружній; будівництва в межах населеного пункту м. Калуша на вул. Біласа і Данилишина.

Члени архітектурно-містобудівної ради прийняли рішення рекомендувати вищезгадані проєкти до затвердження на пленарному засіданні сесії міської ради.

Крім того, розглянули проєкт детального плану території для будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Височанка.

Це питання члени архітектурно-містобудівної ради рекомендували відправити на доопрацювання.

Нагадаємо, що рішення архітектурно-містобудівної ради матимуть рекомендаційний характер під час розгляду їх на пленарному засіданні сесії Калуської міської ради.

Схожі матеріали за тегами: архітектурно-містобудівна рада засідання

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: