Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

«Відновлення через спорт». У Калуші стартував один з напрямків проєкту від МОН та ЮНІСЕФ «ПОРУЧ»

Переглядів: 250

Мета проєкту – забезпечити психосоціальну допомогу дітям, молоді та сім’ям, які постраждали від війни.

«ПОРУЧ» передбачає роботу груп психологічної підтримки, арт-терапію, майстер-класи, розвиток здорового харчування та спортивні заняття, повідомив Калуський міський голова Андрій Найда, інформує «Калуш ФМ».

Спортивну складову проєкту реалізують благодійний фонд «Розвиток футболу України» у партнерстві з Українською асоціацією футболу та за підтримки Дитячого фонду УЄФА.

Спортивні заняття для дітей в рамках проєкту «ПОРУЧ» впроваджуються у дев’яти областях України: Хмельницькій, Рівненській, Волинській, Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Закарпатській та Житомирській.

Куратором цього проєкту на Калущині є Мар’ян Бунга. В нашій громаді він є Копанківський староста, але завжди активно займається громадською роботою. А приналежність до Калуської районної асоціації футболу визначила і його участь у проєкті.

Як розповідає Мар’ян Тарасович, перший (підготовчий) етап проєкту розпочався ще у квітні: тривали навчання спеціалістів (психологи, вчителі фізичної культури, медичні волонтери) для роботи вже з дітьми та молоддю. Пройшла відповідну підготовку і калуська команда, яка вже приступила до роботи.

Як все це працює? Батьки приводитимуть своїх дітей на спортивні майданчики, де з малечею і молоддю в ігровій формі паралельно займатимуться психологи, вчителі фізичної культури та медичні волонтери.

Перший (показовий) захід відбувся вже в суботу, 11 червня, в Калуському ліцеї №6. Заняттями тут було охоплено 43 дитини. Спортивні майданчики були розділені на зони, де почергово діти займалися з психологом, грали в рухливі ігри з футбольним м’ячем, а на завершення медичні волонтери розповідали учасникам про здоровий спосіб життя тощо. Всі учасники отримали ще й подарунки.

Загалом такий формат роботи, за задумом організаторів, сприятиме психологічному відновленню після пережитого травматичного досвіду та подоланню страхів.

Координатори проєкту надалі набиратимуть у групи дітей. Зараз триває узгодження всіх організаційних моментів. Найближчим часом будуть оприлюднені контакти, за якими можна буде зв’язатися з координаторами і записати дитину для участі в заходах, які відбуватимуться протягом всього літа.

Слідкуйте за анонсами. А попередньо всі питання, які цікавлять, можна поставити Мар’янові Бунзі через месенджер у соцмережі Facebook.

Схожі матеріали за тегами: «Відновлення через спорт» «ПОРУЧ» проєкт

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: