Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Виконком Калуської міськради продовжив на п’ять років дію договору одному з міських перевізників (ФОТО)

Переглядів: 925

3 квітня відбулось позачергове засідання виконавчого комітету. На порядку денному було одне питання.

Як повідомив начальник управління економічного розвитку міста Калуської міськради Юрій Соколовський, до виконавчого комітету міської ради надійшла заява від перевізника Ігоря Лялюка щодо продовження строку дії Договору з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Калуші.

Члени виконкому розглянули питання і відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» прийняли позитивне рішення, тобто продовжили дію договору ще на 5 років.

За словами начальника управління, цей перевізник обслуговує маршрути №2 «Карпатська кераміка – Хотінь» і №1а «Карпатська кераміка – Вокзал» по вул. Євшана, Литвина, Глібова. Нещодавно він придбав автобус місткістю 60 пасажирів, який має електронне табло і головне пристосований до перевезення осіб з інвалідністю. Якраз інвестування перевізником коштів в придбання більш нових та комфортабельних автобусів і є підставою для продовження договору на перевезення пасажирів без конкурсу у разі подання відповідної заяви.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: