Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Виявили агресивну безпритульну тварину – телефонуйте в «Дім Сірка»

Переглядів: 150

З метою регулювання чисельності бродячих і бездомних тварин на території Калуської міської територіальної громади 4 січня 2021 року виконавчим комітетом Калуської міської ради та благодійною організацією «Благодійний фонд «Дім Сірка» підписано Меморандум щодо скорочення кількості безпритульних тварин в Калуській міській територіальній громаді  на 2021-2025 роки шляхом етичного ставлення до них та регулювання їх чисельності гуманними та цивілізованими методами.

За кошти місцевого бюджету  проводиться відлов, стерилізація (кастрація) та вакцинація тварин, а за кошти благодійної організації «Дім Сірка» – утримання притулку,  харчування і догляд за тваринами,  лікування в приватних клініках, також працівники та волонтери благодійної організації  знаходять нових господарів безпритульним тваринам, повідомляє пресслужба Калуської міської ради.

Відловлених собак стерилізують, вакцинують від сказу, потім випускають на попереднє місце проживання, оскільки притулок переповнений і немає вільних місць у вольєрах. Притулок розрахований на 300 місць, а станом на 22 лютого в притулку перебуває 380 тварин. Хворих та агресивних собак на місце відлову не повертають.

Але це не вирішує проблему травмування людей у разі укусу безпритульною собакою, яка все одне захищає свою територію, де її підгодовують (дворові території, магазини, ринки, інші місця масового перебування людей). Щоб кількість бездомних собак знижувалась, потрібно боротися одночасно як з наслідком цього явища, так і з причиною, зокрема стерилізацією та прилаштуванням безпритульних тварин, чим і займається Калуська міська та благодійна організація «Дім Сірка».

У 2020 році за кошти місцевого бюджету було простерилізовано 355 безпритульних тварин на суму 246,54 тис. грн.

З настанням періоду весняного загострення (статевої поведінки тварин) громадянам радять триматися на безпечній відстані від безпритульних тварин  у зв’язку із збільшеною їх агресією.

У разі виявлення  безпритульних тварин, які є небезпечними для оточуючих та проявляють агресивність, створюючи загрозу безпеці людей, працівники благодійної організації «Дому Сірка» просять звертатись за контактними телефонами:

(066) 306-21-30 – Іра, (095) 096-79-26 – Леся, (097) 652-21-45 – Наталія.

 

Схожі матеріали за тегами: Дім Сірка тварини агресія

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: