Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Виїзна нарада у Ріп’янському старостинському окрузі: говорили про підсумки і проблеми (ФОТО)

Переглядів: 351

Вчора, 4 лютого, міський голова Андрій Найда з командою заступників міського голови та старостами усіх округів проводили нараду в Ріп’янському старостинському окрузі.

Староста Любомир Гулимчук прозвітував про свою роботу, про заходи, які вдалось зреалізувати всім спільно – міській раді, її структурним підрозділам та комунальним підприємствам, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на сайт Калуської міської ради.

Загалом на округ в минулому році вдалось спрямувати значний фінансовий ресурс – 10 520 056 грн, враховуючи освітню субвенцію (4 194 471 грн). Найбільша частина з цих коштів – це видатки на освіту – 7,7 млн. грн, 671 тис. грн. – культура, 465тис. грн – соціальний захист, 437 тис. грн – автобусні перевезення. 290 тис. грн. – вартість матеріалів, які використані комунальними підприємствами «Калушавтодор», «Міськсвітло» тощо.

На нараді йшлося і про проблеми у селах Ріп’янського старостинського округу. Першочергово – це стан дороги. Тут варто зазначити, що ще минулого року це питання ставилося перед ДП «Дороги Прикарпаття» і, що важливо, вже в цьому році це підприємство розпочне ремонтні роботи.

Після робочої наради разом зі старостою Любомиром Гулимчуком відвідали народний дім с. Ріп’янка, оглянули міст у с. Мислів.

За результатами наради міський голова традиційно надав відповідальним службам і працівникам протокольні доручення.

 

Схожі матеріали за тегами: Ріп'янка нарада

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: