Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Вода із джерела «Капличка», що у ж/м Підгірки, непридатна до споживання

Переглядів: 215

Фахівцями Калуського районного відділу ДУ «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» в лютому 2024 року проведено моніторингові дослідження проб води з джерел загального користування «Криївка», що на вул. Медичній (біля Калуської центральної районної лікарні) та «Капличка», що на вул. Підгорецькій у ж/м Підгірки.

Досліджена проби води із джерела «Капличка» за показниками епідемічної безпеки питної води не відповідає вимогам Додатку 1 ДСанПіНу 2.2.4.-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною», інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду.

З метою профілактики гострих кишкових інфекцій фахівці Калуського районного відділу ДУ «Івано-Фанківський центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» не рекомендують:

– використовувати для пиття та господарсько-побутових потреб воду із джерела «Капличка»;

– для пиття і приготування їжі використовувати тільки кип’ячену воду або бутильовану, сертифіковану питну воду.

Пам’ятайте, що вживання небезпечної в епідемічному відношенні питної води може привести до виникнення інфекційних захворювань, таких як: вірусний гепатит А, черевний тиф, дизентерія, холера, ротавірусна інфекція, лептоспіроз тощо.

Схожі матеріали за тегами: Підгірки джерело «Капличка» якість води

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: