Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Вода у Млинівці почервоніла через гуаш з КП «Калушавтодор»

Переглядів: 800

У Калуші дослідили, чому почервоніла вода у Млинівці у районі Загіря.

У четвер, 7 листопада, в управління з питань надзвичайних ситуацій Калуської міської ради та ПЗЧ ДПРЧ-6 надійшло повідомлення від  жителя вул. Дорошенка  про виявлення ним факту забруднення р. Млинівка в мікрорайоні Загір’я: вода червоного кольору з бульбашками.

До місця події виїхала комісія в складі першого заступника міського голови м. Калуша Галини Романко, головного інспектора Калуського МРВ УДСНС в області, начальника управління з питань НС Калуської міської ради, головного спеціаліста управління з питань НС по напрямку екології, т. в. о. начальника управління Держпродспоживслужби м. Калуша. Про ситуацію також повідомили завідувача лабораторного центру Держпродспоживслужби,  працівників Калуського відділу поліції та СБУ, повідомляє пресслужба Калуської міської ради.

В ході обстеження річки Млинівка по вул. Писарській, Каракая, Долинській факт наявності забарвлення води в червоний колір підтвердився. Специфічний запах води був відсутній. Загибелі риби не виявлено.

Провівши обстеження річки Млинівка вверх по течії річки було встановлено, що забруднення починається з потічка Гуркотало, який протікає повз територію КП «Калушавтодор». Безпосередньо на території КП «Калушавтодор» біля огорожі і будівлі вартівника виявили згустки водорозчинної фарби червоного кольору (ймовірно, гуаш), яка, зі слів працівників комунального підприємства, змивалась водою та потрапила у водовідвідну канаву, яка з’єднана з потічком Гуркотало, що, найімовірніше, і стало причиною забруднення р. Млинівка.

Керівнику КП «Калушавтодор» доручили негайно вжити заходів по локалізації, ліквідації та нейтралізації джерела забруднення.

Відповідно до інформації, наданої Калуською міськрайонною філією ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» про результати проведених лабораторних досліджень, проби води з річки Млинівка по вул. Писарська та вул. Долинська відповідають вимогам Додатку 11 «Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів», затверджених наказом МОЗ України № 473 від 19.06.96 року.

Схожі матеріали за тегами: Калуш Млинівка вода червона причина

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: