Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Вода в джерелі «Капличка» у Підгірках не придатна для пиття

Переглядів: 1977

Фахівці не рекомендують вживати воду з каптажного джерела «Капличка», що в житловому масиві Підгірки.

Фахівці Калуського міського управління ГУ Держпродспоживслужби в області 8 квітня провели відбір взірців води з каптажного джерела «Капличка».

За результатами лабораторних досліджень на мікробіологічні, фізико-хімічні показники встановлено невідповідність по мікробіологічних показниках  (виділено загальні коліформи) та фізико-хімічних (невідповідність рН), що не відповідає вимогам Додатку 1 ДСанПіНу 2.2.4.-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною», повідомляє пресслужба Калуської міськради.

У зв’язку з цим на огороджувальних конструкціях цього джерела розмістили інформаційні матеріали, що вода в джерелі не придатна для пиття.

Управління з питань надзвичайних ситуацій міської ради звернулось до МРФ ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» щодо проведення дезінфекції джерела.

З метою попередження виникнення можливих епідускладнень та спалахів гострих кишкових інфекцій управління з питань надзвичайних ситуацій міської ради не рекомендує вживати воду з джерела до покращення якості води.

Схожі матеріали за тегами: Підгірки джерело вода забруднення

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: