Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Волонтерський фронт Кропивницького старостинського округу: сотні банок тушкованки, 5 ящиків енергетичних батончиків, вареники, млинці (ФОТО)

Переглядів: 552

Волонтерська діяльність тут розпочалася з перших днів війни. Для того, щоб доставити всю благодійність кропив’ян до волонтерського пункту, прийшлося машині їхати попід господарські двори. В руках донести все було не можливо.

Далі почали відправляти допомогу на передову. А для цього активно взялися до роботи. Вареники, плов, кекси, булочки, млинці – все для захисників. І тушкованки, які стали справою рук чоловічих! 403 банки різних видів: м’ясні, з квасолею, паштет та ін. Тільки 100 банок курячих (курей благодійно надав підприємець), повідомляє «Калуш ФМ» з посиланням на facebook-сторінку міського голови Андрія Найди.

Учителі свій одноденний заробіток вирішили віддати на ЗСУ. І на кошти створеного фонду закупили м'ясо, з якого й зробили тушкованки.

Усе село об’єдналося навколо ідеї забезпечення наших захисників усім необхідним, навіть спідню білизну почали шити.

Рецепт для енергетичних батончиків мають свій, особливий. Корисне насіння, сухофрукти, навіть гарбуз у ванілі, – і це все заливають медовою карамеллю. 5 ящиків відправили на передову.

У пункті збору волонтерської допомоги плетуть ще й сітки. 22 вже служать захистом нашим військовим.

Жодної хати в селі немає, де б не долучалися до допомоги нашим захисникам, внутрішньо переміщеним особам та населенню, яке знаходиться в гарячих точках бойових дій.

Усі кропив’яни надзвичайно згуртовано та завзято роблять усі справи, бо вірять, що перемога близько!

 

 

Схожі матеріали за тегами: Кропивник допомога армія

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: