Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

«Все буде Україна». Театр «Легенда» показав патріотичну постановку у центрі «Я – Маріуполь» (ФОТО)

Переглядів: 242

Усе буде Україна. У цьому переконані українці з усіх куточків нашої Батьківщини. 

У центрі підтримки вимушених переселенців «Я – Маріуполь» презентували постановку театру «Легенда» під назвою «Все буде Україна». 

«Цю постановку ми показували і для калушан загалом, і для родин загиблих Героїв зокрема. Глядачі її добре сприймають, адже вона викликає багато емоцій. Люди плачуть, коли лунає лірика про війну, сміються, коли триває гумористичний розділ. Ще один розділ складається з розповідей про воєнні будні. Ми хотіли показати, як важко наші Захисники воюють, і при цьому – залишаються людяними, вірними синами Батьківщини, – каже режисерка театру «Легенда» Леся Піцик. – Сьогоднішній сценарій ми адаптували для малої сцени. У центр «Я Маріуполь» ми прийшли із тим, щоб підтримати людей. Усі вони покинули рідні домівки, багато з них пережили жахіття війни і евакуації, втратили житла чи близьких, знайомих людей».

На постановку запросили не тільки переселенців із Маріуполя, але і родини загиблих Героїв із Калуської громади. 

«Наш центр працює вже більше року, і об’єднує 270 вимушених переселенців із Маріуполя, які зареєстровані у Калуській громаді. Працюють тут також люди із Маріуполя. Центр діє вже більше року. Із режисеркою театру «Легенда» Лесею Піцик ми познайомились, якраз, під час святкування річниці Центру. Відразу домовились про співпрацю. І нині дуже приємно бачити акторів театру у стінах нашого центру, – зазначила керівниця центру «Я – Маріуполь» Ірина Шалашник. – Люди охоче відгукнулись на запрошення, адже такі заходи для них зараз дуже важливі. Вони мотивують, об’єднують, слугують для психологічного розвантаження. Щиро дякуємо театралам за щирі емоції!».

Люди мали нагоду познайомитись і поспілкуватися. Насамкінець усі разом заспівали пісню «Ой у лузі червона калина…».

Схожі матеріали за тегами: «Я – Маріуполь» «Легенда»

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: