Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Вулиці перейменували, а документів містяни не поміняли. У Калуші виникла плутанина з нумерацією будинків

Переглядів: 1364

У зв’язку з перейменуванням значної частини вулиць, забудовою нових мікрорайонів, створенням нових підприємств та з метою виключення подвійної нумерації будинків виконавчий комітет Калуської міської ради 22.06.2004 року прийняв рішення  за №313 «Про впорядкування нумерації та назв вулиць міста».

Цим рішенням були затверджені зміни та надання нової нумерації будинкам і підприємствам міста, згідно з картографічними матеріалами, розробленими в 1998 році госпрозрахунковою земельною групою. Відповідно міський відділ у справах архітектури та містобудівного кадастру при наданні довідок зобов’язали користуватись картографічними матеріалами з внесеними відповідними змінами, йдеться у повідомленні Калуської міської ради.

Проте й на сьогоднішній день в місті залишаються будинковолодіння, власники яких не змінили адресні номери та аншлаги на будівлях та не внесли відповідних змін в правовстановлюючі документи на нерухомість.

У результаті, в законослухняних громадян виникають проблеми при отриманні довідок про склад сім’ї для оформленням субсидій.

Для вирішення ситуації, що склалася власникам будинковолодінь, які ще не внесли зміни в документи на право власності, необхідно звернутися в відділ у справах архітектури та містобудівного кадастру для уточнення адресного номера, після чого необхідно внести відповідні зміни в правовстановлюючі документи на нерухомість.

Калуська міська рада та міський голова сподіваються на розуміння ситуації та просять вжити необхідних заходів для врегулювання цього питання.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: