Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Як збільшити відвідуваність в калуському парку його керівництво питало в франківських колег

Переглядів: 789

Зокрема Наталія Паламар, шукала відповіді на проблемні питання з якими зіштовхнулася в своїй роботі. Також калушани цікавилися в своїх колег, як привести парк в належний вигляд та значно збільшити відвідуваність.

Нагадаємо, затверджуючи нещодавно бюджет на 2015 рік, калуські депутати затверди і доповнення до Програми розвитку культури міста. Зокрема, значні фінансові вливання очікує парк культури і відпочинку, на оновлення якого у міському бюджеті передбачено 1 млн 250 тис. грн.

З цих коштів 340 тис. грн планують спрямувати на закупівлю нових атракціонів та 100 тис. грн. на ремонт вже діючих, зокрема, «Сонечка», «Юнги» та «Дитячих човників», 120 тис. грн піде і на обладнання дитячих майданчиків. У планах також ремонти ангару для човнів, причалу та оглядового мітка, більярдної, для якої також придбають обладнання, фонтану, огорожі, сходів та облаштування зони відпочинку – альтанок, столів, лавок, мангалів.

Можливо, нарешті в цьому році дістануть логічне завершення споруджені і не доведені до пуття ще під час попередньої реконструкції парку колони, які, очевидно, теж були передбачені як альтанки.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: