Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Які дороги і тротуари планують відремонтувати у Калуші

Переглядів: 1549

Після зими доволі актуальним стає питання ремонту доріг та тротуарів, оскільки разом зі снігом нерідко сходить і асфальтне покриття.

У Калуші цього року на ремонт доріг і тротуарів передбачили понад 12 млн гривень.

Перелік доріг та тротуарів, ремонти яких заплановані на цей рік, був затверджений на сесії Калуської міської ради ще у січні.

Відповідно до рішення, капремонти проїжджої частини буде здійснено на вулицях: Будівельників, Філатова, Врубеля, Старицького, Грабівського, Тиха, Рожанської, Крип’якевича, Марії Чурай, Головацької, Степанівної, Березовського, Полідовича та Шухевича (на ділянці від вул. Курбаса до вул. Андрусяка).

Також цього року продовжуватимуть ремонт міжквартальних проїздів та тротуарів. Зокрема, за кошти міського бюджету капітальні ремонти міжквартальних проїздів та тротуарів заплановані на вулицях Каракая, Підвальна, Філатова, Будівельників, Б. Хмельницького, В. Стуса, Коновальця, Хіміків, С. Стрільців та у провулку Шкільному.

Крім того, будуть ремонтувати і тротуари: на вулицях Хіміків (від кільця на вул. Б. Хмельницького до вул. О. Тихого), О. Тихого, Б. Хмельницького (від вул. Хіміків, 2, до вул. Б. Хмельницького, 3, та від Б. Хмельницького, 30, до Б. Хмельницького, 40), Підвальній (від вул. Підвальна, 6, до вул. Грушевського та від вул. Підвальна, 7, до перехрестя вул. Дзвонарської і площі Героїв), Січинського (від вул. І. Франка до вул. Шевченка), Грушевського (від площі Героїв до вул. Підвальна), Коновальця (від ПК «Юність» до вул. Будівельників), Ковжуна, Гірника (від вул. Грушевського до вул. Церковна) та Івана Франка (в районі адмінприміщення казначейства).

Схожі матеріали за тегами: Калуш ремонт дороги

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: