Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Ярослав Ткачівський презентував свій творчий доробок шанувальникам поетичного слова міста Калуша (ФОТО)

Переглядів: 353

Сьогодні, 10 листопада, у Калуській центральній бібліотеці ім. Тараса Шевченка відбулася творча зустріч із заслуженим працівником культури України, заступником голови Національної спілки письменників України, головним редактором журналу «Перевал», поетом, прозаїком, піснярем та журналістом Ярославом Ткачівським.

Автор близько 50 книг та 11 пісенників, лауреат численних літературних премій, Ярослав Ткачівський презентував свій творчий доробок шанувальникам поетичного слова міста Калуша. Модераторкою заходу була заслужена вчителька України, членкиня Національної спілки письменників України та Національної спілки краєзнавців України, письменниця, громадська діячка Оксана Тебешевська, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську ЦБ.

Оксана Степанівна зауважила, що твори поета спонукають до роздумів про сенс буття, місце людини в цьому світі, пробуджують добрі, світлі почуття та емоції. Ярослав Ткачівський – автор інтимної та громадянської лірики, а також багатьох поетичних та прозових творів на релігійну тематику. Ліричні вірші письменника покладені на музику багатьма відомими композиторами і музикантами, його пісні та романси виконують народні та заслужені артисти України, відомі співаки, а деякі твори поета-пісняра стали вже хітами. Так, пісня «Волошки», автором якої є Ярослав Ткачівський, стала воістину народною піснею.

Талановитий і харизматичний письменник охоче спілкувався з присутніми, ділився з присутніми своїми роздумами про місце літератури у часи миру і війни, читав нові поезії, відповідав на питання, коментував творчі плани. Під час заходу звучали пісні на слова Ярослава Ткачівського «Мамині літа», «Пригадай собі волошки», «Скажи мені».

Слово Ярослава Ткачівського самобутнє, високохудожнє, впізнаване. Вражає багатожанровість поезій: громадянська лірика, духовна поезія, філософська, інтимна лірика, посвяти. Його твори знаходять відголосок в душі, оживають яскравими образами, глибоко проникають в душу і наштовхують на роздуми про сутність життя, його неповторність і унікальність як безцінного Божого дару. Живе спілкування з неординарним митцем, різносторонньою творчою особистістю принесло незабутні миті справжньої насолоди високохудожнім літературним словом Ярослава Ткачівського. А надзвичайно позитивна атмосфера зустрічі надовго запам’ятається всім присутнім.

Модераторка заходу Оксана Тебешевська побажала автору здоров’я на довгі творчі літа, невичерпної енергії письменницького слова і постійної присутності поруч творчої Музи.

Присутні на зустрічі шанувальники літератури радо приєдналися до вітань і щирих побажань, придбали книги Ярослава Ткачівського, отримали автографи.

Схожі матеріали за тегами: Калуш ЦБ Ярослав Ткачівський зустріч

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: