Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Юні майстрині Анано Концелідзе та Марта П’ятничко зібрали на підтримку ЗСУ понад 3,5 тис. гривень

Переглядів: 224

Діти, молодь – це справді наше майбутнє. І це не просто щось таке абстрактне. Це реальні люди з реальними вчинками. Що можуть діти? Та, насправді, багато! Самим організуватися та вийти на площу міста, щоб допомогти ЗСУ? А чом би й ні!

Саме так зробили Анано Концелідзе (донька учасника АТО Мераба Концелідзе) та Марта П’ятничко. Дівчата самостійно організували благодійний ярмарок. Продавали прикраси, солодощі та різні дрібнички, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Facebook-сторінку ГО «Союз українок Калуш».

Завдяки їхній сміливості та кмітливості вдалося зібрати 3 509 гривень.

«Кошти з ярмарку дівчатка принесли до «Союзу українок», щоб наші волонтери використали їх на потреби захисників. Повірте, це неймовірні відчуття та гордість! Вдячність усім благодійникам! Якщо раптом у вас опускаються руки, закрадаються думки «та що я можу зробити», чи «я мало роблю», то згадайте про цих дівчат. Наша нація – непереможна! Адже ми – сильні! І разом, кожен своєю доброю справою, обов’язково здобудемо Перемогу. Якщо ви десь бачите молодь, яка хоче допомогти, не проходьте повз – підтримайте їхню ініціативу! Це – справді творці змін у нашій державі та наше майбутнє. Саме заради них ми ведемо цю боротьбу! Слава Україні!», – йдеться в дописі союзянок.

Схожі матеріали за тегами: Калуш благодійний ярмарок

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: