Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Юних калушан запрошують до участі в проєкті «СпівДія заради Дітей» (ФОТО)

Переглядів: 420

Вже четвертий місяць у Калуській громаді триває проєкт СпівДія заради Дітей. Це безпечний простір, де дитина отримує психоемоційну підтримку через програму неформальної освіти: творчі заняття, рухливу та пізнавальну діяльність, взаємодію з іншими дітьми й дорослими.

Про це на Facebook-сторінці повідомив Калуський міський голова Андрій Найда, інформує «Калуш ФМ».

У Калуші цей простір створили у приміщенні навчального дитячого простору CreativeClub. Голова ГО і керівниця проєкту Мар’яна Сурмей разом із трьома менторами попередньо пройшли навчання та незмінною мобільною групою забезпечують всебічний якісний розвиток дітей.

Відповідно до умов проєкту, набирають нову групу на жовтень. Загалом участь у заходах уже взяли до 500 юних мешканців. Окрім занять, для дітей проводять екскурсії та майстер-класи. Навчання тривають по дві години двічі на тиждень. Також планують щодня проводити патріотичні квести у закладах освіти.

Для долучення до занять необхідно заповнити форму https://cutt.ly/nJGy2Xf. Вік дітей – від 5 до 12 років.

Проєкт реалізується лише у 20 містах України командою благодійного фонду «СпівДія» за підтримки Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine) та Міністерства молоді та спорту України.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: