Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

З початку року на Прикарпатті на пожежах врятовано 24 особи, з них 3 дитини

Переглядів: 326

В аварійно-рятувальному загоні спеціального призначення відбулася підсумкова нарада під головуванням начальника ГУ ДСНС України в області Володимира Чернецького.

На нараду було винесено ряд важливих питань, а саме: роботу підрозділів щодо організації реагування на надзвичайні ситуації, адже з початку року підрозділами ГУ ДСНС України в області здійснено 13 084 виїзди за сигналом «Тривога», ліквідовано 2 839 пожеж, що на 43% більше, ніж минулого року, інформує «Калуш ФМ».

Упродовж 2022 року на пожежах врятовано 24 особи, з них 3 дитини. Також від початку 2022 року на території області виникло 1 814 пожеж у природних екосистемах на площі 735 га, з них 18 пожеж у лісовому масиві на площі 6 га, 3 пожежі торфу, 3 пожежі на сільгоспугіддях.

До ліквідації даних пожеж 115 разів також залучалися підрозділи місцевої та добровільної пожежної охорони, які відіграють значну роль у забезпеченні оперативного реагування на пожежі у сільській місцевості. Наразі ГУ активно співпрацює з головами територіальних громад щодо створення нових підрозділів МПО на території області.

Важливим питанням, що було розглянуто у ході наради, було питання що стосується організації укриття працівників та дітей у закладах освіти.

На сьогоднішній день завершено проведення комісійних обстежень закладів освіти Івано-Франківської області, а керівниками закладів освіти проводяться роботи щодо усунення виявлених недоліків і після їх усунення обстеження будуть проведені повторно. Всі укриття мають бути приведені у відповідності до рекомендацій щодо організації укриття в об’єктах фонду захисних споруд цивільного захисту персоналу та дітей закладів освіти.

Також на нараду були винесені та розглянуті ще ряд важливих питань, що відносяться до компетенції головного управління, а також окреслено пріоритетні завдання на наступний період, зокрема підготовка підрозділів до осінньо-зимового періоду.

Схожі матеріали за тегами: Прикарпаття ДСНС нарада

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: