Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

З турботою та повагою до воїнів і їх родин: у Калуському районі впроваджують державну ветеранську політику

Переглядів: 239

Держава активно впроваджує нову ветеранську політику, щоб наші захисники і захисниці могли гідно інтегруватися в цивільне життя після повернення з війни. Це буде велика кількість людей, яка після належної реабілітації зможе стати потужною рушійною силою для відновлення нашої країни та її розвитку.

Про це йшлося під час онлайн-наради, яку проведено під керівництвом заступниці голови обласної державної адміністрації Людмили Сірко із заступницею голови Калуської районної державної адміністрації Ярославою Гасяк, начальником управління соціального захисту РДА Юрієм Качмарем, заступницею начальника управління соціального захисту населення РДА Наталією Мазур, керівництвом територіальних громад та профільними працівниками, відповідальними за реалізацію ветеранської політики, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську РДА.

Під час наради йшлося про соціальну допомогу щодо підтримки військовослужбовців, ветеранів війни, членів їхніх сімей, родин загиблих (померлих, зниклих безвісти) захисників і захисниць України, отримання ними необхідної якісної соціальної підтримки у територіальних громадах району.

Розпочинаючи нараду, Людмила Сірко наголосила, що серед головних напрямів діяльності на поточний рік визначено «Державну ветеранську політику», формулою якої є турбота про ветеранів та повага до них.

«Щоденних завдань у цьому напрямку дуже багато, оскільки наші воїни, їх родини постійно потребують допомоги з боку влади як обласної, так і місцевої. Важливо співпрацювати із громадськістю, волонтерами та благодійними фондами, а також побудувати ефективну комунікацію з військовими частинами. Тільки співпрацюючи разом, ми досягнемо необхідних результатів», – підкреслила заступниця голови ОДА.

Ярослава Гасяк охарактеризувала стан реалізації ветеранської політики у Калуському районі. Акцентувала увагу на функціонуванні при РДА районного консультативного центру підтримки військовослужбовців, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих військовослужбовців, який є своєрідним хабом для воїнів, ветеранів і їх сімей. Тут проводять первинну консультацію, надають допомогу близьким та родинам військовослужбовців, допомагають формувати пакет документів для вирішення проблемних питань.

За словами Ярослави Гасяк, в управлінні соціального захисту населення РДА найближчим часом буде створено відділ з питань ветеранської політики. Райдержадміністрація постійно комунікує з усіма громадами району задля ефективного впровадження ветеранської політики, співпрацюючи з громадськими організаціями.

Відтак представники громад поділилися досвідом з реалізації ветеранської політики, порушивши актуальні питання, з якими стикаються у своїй роботі.

Під час обговорення ветеранської політики з представниками громад Людмила Сірко наголосила на постійній комунікації з ветеранською спільнотою задля вирішення їхніх проблемних питань.

На завершення заступниця голови ОДА відзначила ефективну роботу та відповідальне ставлення до реалізації ветеранської політики у Калуському районі, подякувавши представникам райдержадміністрації і територіальних громад.

Схожі матеріали за тегами: Калуш РДА нарада ветеранська політика

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: