Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

З Україною в серці. 10-річний ювілей студія східного та сучасного танцю «Магія сходу» відзначила благодійним концертом (ФОТО)

Переглядів: 359

Благодійним концертом 10-річний ювілей відзначила студія східного та сучасного танцю «Магія сходу», яка діє при ПК «Юність». За цей період керівниця студії Тетяна Кузевич зуміла навколо себе згуртувати поціновувачів хореографічного мистецтва східного танцю від малого до дорослого. Адже у студію приходять дівчатка від 4 років.

На початку діяльності Тетяна, як хореографиня, долучилася до організації встановлення танцювального рекорду України в Калуші – масового та одночасного виконання східних танців ( 2013 р.), учасниками якого були колективи з різних регіонів нашої держави та калушани, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на міську раду.

Відтоді східний танець у виконанні юних артистів постійно удосконалювався. Тепер студійці вибудовують хореографічні композиції у поєднанні східних з сучасними, є у постановці і сюжетні танці.

Колектив співпрацює із зразковим театром «Чарівник» – доповнюють театральні постановки хореографічними номерами.

Учасники студії «Магія сходу» є переможцями міжнародних, всеукраїнських конкурсів, чемпіонатів. Сама керівниця Тетяна – суддя І категорії східної хореографії Української асоціації виконавців східного танцю (УАВСТ). Олександра, донька Тетяни, була наймолодшою, 6-річною учасницею телевізійного шоу «Танцюють всі». Сьогодні їй вже 14. Загалом у сім’ї Кузевичів виховується троє дітей. Попри здобуття двох вищих освіт, виховання власних дітей, хореографиня продовжує прививати любов до прекрасного в юних калушан, перебуває в постійному пошуку, розвитку, самовдосконалюється.

«Досягати своєї мети та впевнено йти обраним шляхом – це, – каже Тетяна Кузевич, – від тата – Заслуженого тренера України зі спортивної гімнастики Ярослава Книщука, нині, на жаль, уже покійного».

У період війни разом із колективом та батьками активно долучаються до благодійних ярмарків, заходів. Під час останнього зібрали майже 3 тис. гривень на підтримку ЗСУ.

Разом до перемоги!

Фото Оксани Онисько

Схожі матеріали за тегами: «Магія сходу» 10 років концерт

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: