Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

За 9 місяців поточного року по Калуській громаді надійшло 614 звернень щодо фактів вчинення домашнього насильства

Переглядів: 286

Під головуванням заступниці міського голови Надії Гуш відбулося засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

Члени Міжвідомчої ради заслухали й обговорили статистичну та аналітичну звітність щодо запобігання та протидії домашньому насильству за 9 місяців поточного року, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду. Зокрема, було наголошено, що за звітний період по Калуській громаді надійшло 614 звернень щодо фактів вчинення домашнього насильства, з них 490 – від жінок, 110 – від чоловіків, 14 – від дітей. Загалом, на обліку з приводу вчинення насильства в сім’ї перебуває 176 осіб. Робота всіх залучених підрозділів та структур триває систематично та злагоджено й спрямована на запобігання таких випадків.

Про діяльність мобільної бригади і денного стаціонару соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього і гендерно зумовленого насильства проінформувала директорка міського центру соціальних служб Галина Дидич.

Йшлося також про створення програми для кривдника, навчання фахівців, про пропозиції до місцевої програми із запобігання і протидії домашнього насильства в Калуській МТГ. Учасники засідання проаналізували проблемні моменти в роботі з багатодітними сім’ями.

Окремо обговорили подання заходів до місцевого плану на виконання розпорядження КМУ №496-р від 03.06 2023 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2025 року»; про організацію та спільне проведення інформаційно-просвітницької кампанії до відзначення Європейського Дня боротьби з торгівлею людьми в Калуській МТГ; про місцевий план дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року».

Схожі матеріали за тегами: домашнє насильство нарада

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: