Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

За кошти Калуської громади придбано 75 FPV-дронів для бригади ТрО

Переглядів: 222

Ще + 75 FPV-дронів найближчим часом будуть нищити ворога, який окупував українські землі.

На звернення командира військової частини щодо потреби БПЛА на пленарному засіданні сесії міської ради було прийнято відповідну програму «Про матеріально-технічне забезпечення військової частини на 2023 рік», інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Facebook-сторінку міського голови Андрія Найди.

Закупівлю FPV-дронів проводить управління з питань надзвичайних ситуацій міської ради. Всього придбано 75 штук на суму 1537,5 тис. гривень. Вид безпілотників обирали безпосередньо військові.

Найближчим часом їх буде передадуть бригаді ТрО згідно з чинним законодавством.

Також до кінця року планується придбати та передати ще частину дронів для іншої військової частини. Наразі над цим триває робота. БПЛА – необхідний ресурс у боротьбі з ворогом.

Крім того, задля зміцнення обороноздатності, підтримки Захисників у виконанні бойових завдань та згідно зі зверненням командира військової частини буде збільшено обсяг фінансування на потреби наших воїнів. Сума виділених коштів становить 1 млн 114 тис. гривень. Відповідне рішення ухвалено на пленарному засіданні сесії Калуської міської ради.

Схожі матеріали за тегами: Калуш сесія дрони

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: