Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

За самовільно розміщену на зупинках рекламу оштрафували п’ять калуських підприємців

Переглядів: 1020

У Калуші розміщення зовнішньої реклами здійснюється на підставі дозволів, що видаються Робочим органом відповідно до  рішень та у порядку, встановленому виконавчим комітетом Калуської міської ради.

Нещодавно спеціалісти відділу у справах архітектури та містобудівного кадастру міської ради разом з інспекторами з благоустрою здійснили перевірку зупинок громадського транспорту, під час якої виявили самовільно розміщені на зупинках рекламні конструкції. Вимог щодо демонтажу цих конструкцій власники не виконали, повідомляє прес-служба Калуської міськради.

Відповідно до п.46 типових Правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 року (із змінами) відділ у справах архітектури та містобудівного кадастру міської ради звернувся листом про розгляд питання незаконно встановлених рекламних конструкцій та прийняття мір до інспекції з питань  захисту прав споживачів.

Головне управління Держпродслужби в Івано-Франківській області розглянуло справи  про порушення законодавства про рекламу і прийняло рішення про накладення на підприємців Лазоришин С.В., Лучко О.Б.,  Вербовецький В.Г., Джуган В.Я., Виноградова О.І.  штрафу. Штраф ці підприємці добровільно сплатили, а ФОП Кецман О.Д. демонтувала зовнішню рекламу.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш реклама самовільно встановлена штраф

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: