Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Заступниця міського голови зустрілася з представниками громадських спортивних організацій Калуської громади (ФОТО)

Переглядів: 284

20 жовтня під головуванням заступниці міського голови Надії Гуш відбулась нарада з представниками громадських спортивних організацій Калуської громади, які отримують або ж мають намір отримувати в наступному році кошти з бюджету громади на підтримку їх діяльності.

Начальник управління у справах сім'ї, молоді, фізкультури і спорту Михайло Клим проінформував присутніх про здобутки калуських спортсменів впродовж року. Він зокремиа повідомив, що завдяки Програмі фінансової підтримки спорту вищих досягнень та громадських спортивних організацій Калуської міської територіальної громади, яка діє в Калуші з 2015 року, спортивні результати калушан відчутно покращилися. Також мешканці громади почали активніше створювати нові громадські організації, метою яких є розвиток відповідних видів спорту та залучення більшої кількості громадян до занять фізичною культурою та спортом, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на сайт Калуської міської ради.

З метою підготовки пропозицій про включення до бюджету громади на наступний рік коштів фінансової підтримки таким організаціям представники громадських організацій прозвітували про досягнення своїх членів (вихованців), про витрати організації у поточному році та висловили свої побажання щодо закладення коштів на 2022 рік.

Під час наради кожен з представників мав можливість задати запитання, які їх турбують, поділитись досвідом ведення діяльності.

Схожі матеріали за тегами: Надія Гуш зустріч спорт

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: