Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Збільшення тарифів теплопостачання для населення не буде – Андрій Найда

Переглядів: 188

У Калуській громаді вже розпочаті роботи з підготовки до опалювального періоду. Створено оперативний штаб, де вже провели перші засідання та чітко визначили спектр заходів для того, щоб в опалювальний період виникало якомога менше проблем та ризиків, або ж не виникало зовсім.

Як повідомив міський голова Андрій Найда, в обласній військовій адміністрації відбулося засідання обласного оперативного штабу із забезпечення сталого проходження опалювального сезону, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Facebook-сторінку очільника громади.

Андрій Найда розповів про дійсну ситуацію у нашій громаді, проблематику та потреби. Зазначив, що наразі власними силами проводяться профілактичні роботи по котельнях, теплових мережах.

Згодом відбулася онлайн нарада з представниками Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України. Головне питання – який буде тариф для населення та бюджетних установ.

«Збільшення тарифів теплопостачання для населення не буде, – запевнив міський голова. – Натомість, для бюджетних установ тариф збільшиться в зв’язку з тим, що пільги заборони мораторіїв на підняття тарифів для бюджетних організацій на цей рік не передбачається.

Тож, на засіданні виконкому ми будемо приймати рішення про встановлення економічно обґрунтованого тарифу на теплопостачання для бюджетних організацій. Садочки, школи, установи, які опалюються від ТЕЦ, котелень з альтернативним опаленням, комунальних котелень – будуть сплачувати послуги теплопостачання по економічно обґрунтованому тарифу. В часі війни держава намагається якомога більше підтримувати населення, яке вже не таке платоспроможне, як було раніше».

Схожі матеріали за тегами: Калуш опалювальний сезон підготовка

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: