Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Жеребкування відбулося. У Калуші розподілили земельні ділянки між 151 учасником АТО

Переглядів: 1230

20 липня у приміщенні палацу культури “Мінерал” відбувся розподіл між учасниками АТО земельних ділянок в районі вулиць Глібова і Антонича для будівництва та обслуговування житлових будинків.

Як повідомив головний архітектор Калуської міськради Роман Кузик, жеребкування відбувається відповідно до списків, затверджених сесією Калуської міськради 24 травня. У жеребкуванні бере участь 151 учасник АТО.

Відповідно учасників АТО або їх довіреним особам пропонували витягнути льос із номером земельної ділянки.

Разом з тим Роман Кузик додав, що результати жеребкування і питання про надання дозволів на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення цих земельних ділянок будуть затверджені на сесії Калуської міськради, яка відбудеться 26 липня. Після цього учасники АТО зможуть розпочати виготовлення документації.

Як уже інформувало «Калуш ФМ», земельні ділянки для індивідуального будівництва учасникам АТО Калуша виділяються втретє. У 2015 році між пільговиками розподілили землю на вул. Добрівлянській, у 2016-му – на вул. Львівській, а тепер – у районі Калуського автотранспортного підприємства.

Площа цього земельного масиву становить 15,5 га. Її розділили на 168 земельних ділянок під індивідуальну забудову по 6 сотих.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш земля АТО жеребкування

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: