Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Жителі Новиці власними силами ремонтували дорогу у селі

Переглядів: 2054

Громадська організація “Хочемо змін” із села Новиця Калуського району самотужки відремонтувала майже два кілометри комунальної дороги. На ремонт кажуть, що затратили значно менше, ніж потрібно було заплатити підприємствам, які займаються ремонтом доріг.

Про свій досвід сайту Kalushnews.city розповів голова громадської організації Ростислав Прокопів. 

Вулиця Грушевського, що у мікрорайоні Новиці "Баня", як зазначає Ростислав, була у поганому стані. Новицькі активісти вирішили не чекати, поки у бюджеті громади з’являться кошти на ремонт цієї дороги, а відремонтувати вулицю власними силами.

Один із учасників громадської організації "Хочемо змін" Микола Кучерак розпочав збір коштів. І всього за декілька днів зібрали більше 50 тисяч гривень. Паралельно новичани звернулися до компаній, які займаються ремонтом доріг. Ремонт цієї ділянки дороги представники дорожніх служб  оцінили у 450-600 тисяч гривень. 

За 50 тисяч гривень закупили 20 тон асфальту, три з половиною кілограми бітуму, чотири тони щебеню. А ще взяли в оренду три вібромашини. Робоча сила — безкоштовна.

Загаром грошима допомогли 70  жителів села. Ще 15 жителів Новиці пожертували свій вільний час і взяли участь у ремонті дороги.

Нагадаємо, жителі Новиці власними силами ремонтували дорогу у себе в селі і раніше.

 

Схожі матеріали за тегами: новиця дорога ремонт

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: