Радіо КалушFM (050) 66-56-321 (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Житлову субсидію за лютий пенсіонери отримають разом з березневою пенсією

Переглядів: 216

З березня 2019 року змінюється механізм виплати житлових субсидій. Для домогосподарств, яким субсидія призначена до 31 грудня 2018 року, починаючи з субсидії за лютий 2019 року, вона буде виплачуватись готівкою. Для домогосподарств, яким субсидія призначена з січня 2019 року, її надання здійснюється у грошовій безготівковій формі шляхом перерахування коштів АТ «Ощадбанк» для подальших розрахунків з надавачами послуг.

Про це повідомляє прес-служба Калуської міськради.

Розмір призначеної субсидії на оплату житлово- комунальних послуг за лютий 2019 року пенсіонерам буде виплачено Пенсійним фондом України разом з пенсійною виплатою. Доставка/виплата субсидії буде здійснена поштою або її зарахують на пенсійний банківський рахунок.

Особам, які не одержують пенсію, це зробить АТ «Ощадбанк» шляхом виплати субсидії через банківський грошовий переказ. Для цього необхідно після 12 березня 2019 року звернутись до будь-якого відділення банку з паспортом та ідентифікаційним номером.

Увагу субсидіантів звертають на те, що після отримання субсидії готівкою споживач має забезпечити оплату спожитих послуг, оскільки наявність простроченої заборгованості унеможливить подальше надання державної підтримки.

Як уже інформувало «Калуш ФМ», у Калуші в березні готівку для оплати комунальних платіжок за лютий 2019 року отримають 6135 субсидіантів.

 

Схожі матеріали за тегами: Субсидія виплати пенсія Ощадбанк

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: