Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Зник безвісти на початку березня: на війні загинув військовий з Калуша Любомир Фединяк

Переглядів: 540

У боротьбі за Україну загинув головний виховник студентської молоді Калуського політехнічного коледжу Любомир Фединяк.

Ще з лютого 2015 року калушанин брав участь у антитерористичній операції в найгарячіших точках на карті цієї війни. Був абсолютно свідомий, заради чого і кого туди йшов. Отримав звання молодшого сержанта і був командиром відділення. Про це на Facebook-сторінці повідомив Калуський міський голова Андрій Найда, інформує «Калуш ФМ».

Повернувшись додому, працював на посаді заступника директора з виховної роботи Калуського політехнічного коледжу. Для зміцнення здоров’я дітей та молоді в с. Кропивник зробив справжній стадіон.

З початку повномасштабного вторгнення ворога на рідну землю знову, не роздумуючи, взяв до рук зброю і став на захист рідної держави.

Зв'язок з гранатометником гірсько-штурмового відділення гірсько-штурмового взводу зник на початку березня. Уся наша громада надіялася і чекала… Лише б був живий… Та, на жаль, гірка новина про загибель нашого захисника підтвердилася.

Герой України мужньо та саможертовно поліг 7 березня 2022 року під час наступального бою з військовими формуваннями росії поблизу с. Слобода-Кухарська Київської області.

Це непоправна втрата для кожного з нас, для Калуської громади, для всієї України! У глибокій скорботі разом з родиною, друзями, побратима!

Вічна пам'ять та слава нашому Герою Любомиру Фединяку!

Схожі матеріали за тегами: Калуш Любомир Фединяк загибель

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: