Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калуська ЦРЛ тепер у спільній власності міста і району

Переглядів: 397

На позачерговій сесії Калуської міської ради, яка відбулася 13 лютого, міська рада прийняла рішення про реєстрацію майнового комплексу Калуської ЦРЛ на праві спільної сумісної власності громад Калуського району та Калуської об’єднаної територіальної громади.

Як уже інформувало «Калуш ФМ», аналогічне рішення цього ж дня прийняли і депутати Калуської районної ради. Щоправда, до розгляду цього питання вони поверталися тричі.

Відтак майновий комплекс на вул. Медичній, 6 загальною площею 32465,4 кв. м тепер є спільною сумісною власністю Калуської міської об’єднаної територіальної громади в особі Калуської міської ради та громад району в особі Калуської районної ради.

Відповідно до прийнятого рішення міський голова Ігор Матвійчук і голова районної ради Віктор Гільтайчук повинні вчинити дії щодо реєстрації речового права на майновий комплекс Калуської ЦРЛ та передати його в оперативне управління комунальному неприбутковому підприємству «Калуська ЦРЛ Калуської міської і районної рад».

Депутати також надали дозвіл власникам майнового комплексу ЦРЛ на розроблення проєкту відводу земельної ділянки орієнтовною площею 11,3 га для його обслуговування.

Схожі матеріали за тегами: Калуська ЦРЛ власність район місто

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: