Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Молодіжний театр «Silentium» подав заявку на участь у відкритому конкурсі заявок Faith to Faith

Переглядів: 129

Молодіжний театр «Silentium», який діє при Палаці культури «Юність», 22 лютого подав заявку на участь у відкритому конкурсі заявок Faith to Faith: створення перформативних проєктів від театру Pod Palmovkou з Чехії.

Про це інформує преслужба Калуської міської ради.

Конкурс Face to Faith відбувається за підтримки програми «Креативна Європа». Це одна з тисяч можливостей ЄС для України. А також це можливість з допомогою перформативних практик дослідити питання віри у співпрацю з однією з наступних організацій:

Фестиваль сучасного мистецтва ANTI з Фінляндії;

Театр Pod Palmovkou з Чехії;

Театр Gesher з Ізраїлю;

Арт-центр «Фабрика Повидла» з України;

Фестиваль Sommerblut з Німеччини

Teatro dei Venti з Італії;

Театр Powszechny з Польщі.

Кожна організація пропонує свої умови і теми проєктів. Незмінно те, що у заявників буде простір для репетицій, гонорар та прем’єрний показ. Вони також представлять свій проєкт в одному з інших міст-партнерів.

Основною умовою конкурсу є представлення нової, ще не анонсованої вистави-перфомансу, наявність рекомендаційних листів та посилання на попередні роботи творчого колективу.

Робоча мова проєкту: англійська. Тож мовний супровід та заповнення аплікаційної заявки для калуського театру здійснила головний спеціаліст загального відділу виконавчого комітету Калуської міської ради Мар’яна Думенко спільно з діловодом палацу культури «Юність» Мартою Галкіною.

Довідка: Молодіжний театр «Silentium»  створений у березні 2018 року. Творчий склад театру базується на випускниках та студентах ВНЗ, коледжів, старшокласниках та обдарованій молоді. Вік акторів – 17- 23 роки. Перша вистава: «Експеримент: Адам і Єва» за Марком Твеном, режисер – Дмитро Карачун, прем’єра – 6 травня 2018 р. У репертуарі  є вистави для дітей  та сімейного перегляду, комедії та драми молодіжного спрямування.

Схожі матеріали за тегами: Театр «Silentium» заявка Faith to Faith

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: