Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Гурт «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ» до Дня Гідності та Свободи представив альбом «Вільні люди» (ВІДЕО)

Переглядів: 355

До Дня Гідності та Свободи Гурт «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ» представив свій шостий студійний альбом «Вільні люди», а також кліп на титульну його пісню.

Відеоробота на пісню «Вільні люди» – це про 31 рік незалежності – 31 гордість нації.  На екрані відео та фотохроніки видатних людей та подій України: В’ячеслав Чорновіл, Степан Бандера, Андрій (Кузьма) Кузьменко, Андрій Шевченако, Іван Міколайчук, Георгій Гонгадзе, Віталій Кличко, Володимир Кличко, Леонід Каденюк, Василь Стус, Левко Лук’яненко, Богдан Ступка, Небесна Сотня, Мустафа Джемілєв, Аміна Окуєва, Сергій Кульчицький, Вадим Довгорук, Валерій Лобановський, Олександр Довженко, Квітка Цісик, Микола Амосов, Сергій Бубка, Святослав Вакарчук, Ан-225 «Мрія», Любомир Гузар, Руслан Пономарьов, Ліна Костенко, Володимир Івасюк, Борис Патон, Ігор Гордійчук, Євгенія Гапчинська, інфлормує "Калуш ФМ".

 «Ми виписали імена, події, факти, які ми хотіли бачити у цьому відео. Тих, хто надихав, на нашу думку, мільйони людей своїми вчинками. Події, що згуртували навколо себе і стали ключовими в історії нашої держави. Зібрали тих, хто проявив свою силу волі, щоб зробити Україну кращою, хто прославляв та прославляє її на світовій арені.

Не буду приховувати, було складно обмежитися і скласти перелік з 31-го, бо Україна сильна та багата на яскравих, талановитих та героїчних людей. Нам, вільним людям, є ким і чим пишатися. Але, це наш вибір, ми так відчуваємо», – поділився лідер гурту Сергій Танчинець.

У підтримку альбому відбудеться тур Україною, що охопить 100 міст і завершиться на НСК «Олімпійський» 24 серпня 2022 року.

 

Схожі матеріали за тегами: БЕZ ОБМЕЖЕНЬ альбом Вільні люди

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: