Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

На нараді зі старостами обговорили надання комплексної допомоги постраждалим унаслідок війни (ФОТО)

Переглядів: 235

На нараді зі старостами сіл Калуської ТГ, яка традиційно відбувається в п’ятницю, обговорили низку важливих питань.

З найактуальнішого – організація різнопланової допомоги людям, які приїхали до нас на тимчасове проживання з територій, охоплених війною, та для тих, хто опинився в складних життєвих обставинах, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду.

З ініціативою щодо об’єднання зусиль для вирішення цих питань звернулися до старост громади представники Центру комплексної допомоги постраждалим внаслідок війни, який організований громадською організацією «Чисті серця Калуш» (Михайло Найда) та благодійним фондом «Крила підтримки» (Аліна Бігун).

Ці організації вже доволі відомі в нашій громаді завдяки своїй волонтерській роботі. А сьогодні вони, об’єднавшись, реалізують проєкт під кураторством правозахисниці, консультантки Фонду населення ООН, голови ГО «Пані патронеса» Анни Карпеченкової, яка віднедавна стала мешканкою нашої громади.

Як зауважила Анна Карпеченкова, відтепер люди, які звертаються в Центр за гуманітарною допомогою (продукти харчування, засоби гігієни, одяг тощо), можуть отримати ще й комплексну соціально-психологічну, юридичну та домедичну консультацію від фахівців. І, за задумом цього ж проєкту та при співпраці зі старостами сіл, Центр планує надавати комплекс послуг безпосередньо в сільських населених пунктах нашої громади.

Нагадаємо, що Центр працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 16:00. Можна приходити за адресою: м. Калуш, вул. Пушкіна, 9а або телефонувати (066) 544-01-05.

Схожі матеріали за тегами: Старости нарада допомога постраждалим

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: