Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

102 окрему бригаду ТрО ЗСУ (Івано-Франківську) нагороджено почесною відзнакою Президента України

Переглядів: 148

102 окрему бригаду Сил територіальної оборони ЗСУ ім. полковника Дмитра Вітовського Президент України Володимир Зеленський нагородив почесною відзнакою «За мужність та відвагу».

Почесна відзнака – стрічка «За мужність та відвагу» – є колективною нагородою, яка надається військовим частинам за їхній відважний внесок у захист державних інтересів. Нагорода відзначає не тільки індивідуальні досягнення, а й колективну мужність та відвагу, проявлену під час ведення бойових дій, виконання спеціальних завдань та в умовах, що потребують особливої рішучості та самовідданості.

Нагородження бригади свідчить про визнання її значущості у забезпеченні обороноздатності України, а також підкреслює важливість підтримки морального духу військовослужбовців, які щоденно ризикують своїм життям заради миру та стабільності в нашій країні.

Нагадаємо, що до складу 102 ОБрТрО входить і 79 (Калуський) окремий батальйон.

Нагорода є символом визнання героїзму та самовідданості наших воїнів, які щодня захищають незалежність та цілісність країни.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: