Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

50 мільйонів гривень. Громадам з Прикарпаття пропонуть подавати нові проєкти

Переглядів: 932

Сьогодні на щотижневій онлайн-нараді, яка відбулася під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Марії Савки, йшлося про особливості реалізації програми «Підтримка регіональної політики України», яка фінансується за кошти державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу (секторальна підтримка).

Заступник голови облдержадміністрації Дмитро Романюк поінформував про розміри фінансування, особливості конкурсного відбору, нормативні документи та завдання на місцях з реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на 2020 рік та в подальші роки, повідомляє пресслужба ОДА.

За його словами, між Урядом України і Європейською комісією укладено Угоду про фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України, у рамках якої було отримано ряд траншів до Державного бюджету України, на основі яких започаткували бюджетну програму «Підтримка регіональної політики України». У 2017 було проведено І конкурсний відбір і на цей час реалізується 65 проектів регіонального розвитку на загальну суму понад 800 млн грн.

«У 2020 році Мінрегіоном планується проведення другого конкурсного відбору проектів, на який передбачено кошти з Державного бюджету в обсязі  понад 600 млн грн. Очуємо, що в область буде залучено близько 50 млн. грн. Тому до кожного району є вимога взяти активну участь в ІІ конкурсному відборі та до лютого подати напрацьовані 5 проектів. А ми зі свого боку обіцяємо їх ефективно лобіювати на центральному рівні», - зазначив посадовець.

Своєю чергою, Марія Савка зазначила, що досвід попереднього етапу підготовки регіональних програм свідчить по необхідність координації такої роботи з боку фахівців  відповідного департаменту облдержадміністрації та запропонувала створити комісію для сприяння районам у підготовці на конкурс проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів, отриманих від Європейського Союзу.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: