Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

80 днів на апараті ШВЛ: прикарпатські медики розповіли історію «ранньої пташки», яка народилася на 25-му тижні

Переглядів: 382

В Івано-Франківській обласній дитячій клінічній лікарні розповіли історію маленької Настуні, яка з’явилася на світ зовсім крихітною – з вагою 780 г. Дівчинка народилася передчасно – на 25-му тижні вагітності. З цього моменту почалася ботьба за її життя.

Настуня народилася у пологовому будинку в Калуші. Уже в перші години життя виїзна неонатальна бригада доставила дівчинку в ОДКЛ, інформує «Калуш ФМ».

«Тільки уявіть цей шлях передчасно народженої Настуні: 82 дні у відділенні інтенсивної терапії та анестезіології новонароджених дітей, 80 днів на апараті ШВЛ і nCPAP, 62 дні у відділенні інтенсивного виходжування і ранньої реабілітації передчасно народжених дітей

Лише у 4 місяці й 11 днів з вагою 3 465 г дівчинка вирушила додому, де на неї вже зачекалася сім’я. Злагоджена робота наших лікарів і турбота мами зробили все можливе, щоб немовля не потребувало жодних додаткових пристроїв, аби рости й одужувати.

Історія Настуні не поодинока. Кожна 10 дитина у світі народжується передчасно. Саме 17 листопада увага світу ще більше прикута до «ранніх пташок». Для того, щоб підвищити обізнаність про можливі проблеми і наслідки передчасних пологів.

Команда неонатологів нашої лікарні щодня бореться за життя і повноцінне майбутнє передчасно народжених діток. Сучасні методи виходжуння, злагоджена робота лікарів ОДКЛ і батьків дозволяють мінімізувати порушення подальшого росту та розвитку передчасно народжених дітей», – ідеться у повідомленні.

Схожі матеріали за тегами: Пологовий дитина 25 тижнів ОДКЛ

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: