Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

80% українців вважають останні успіхи ЗСУ спільними досягненнями України та Заходу – опитування

Переглядів: 350

Більшість українців вважають успішні контрнаступальні дії ЗСУ на Харківщині спільним досягненням України та західних партнерів. Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології.

Для 80% українців успіхи української армії є спільним досягненням і спільним результатом дій України та українців і підтримки Заходу. З них 40% більшу перевагу надають Україні/українцям, 36% – в рівній мірі бачать внесок України/українців та Заходу, а 5% – перевагу надають Заходу. Про винятковий вплив дій України/українців говорять 10% опитаних, а про виняткову роль підтримки Заходу – 3%, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на УНН.

«Абсолютна більшість українців бачать підтримку Заходу і вважають, що наші перемоги – це спільні перемоги України та Заходу. Тому допомога Заходу не просто акт «благодійності», а саме участь у спільних історичних звершеннях і перемогах. Також ці дані свідчать про те, що українська громадськість стає все більш зрілою (хоча процес, зрозуміло, ще триває). Ми, з одного боку, не страждаємо на «комплекс меншовартості» (85% вважають внесок саме України/українців таким, що дорівнює внеску підтримки Заходу, або вищим). З іншого боку, ми не страждаємо і на «шапкозакидання» (лише 10% приписують успіхи винятково Україні/українцям). Потрібно поглиблювати розуміння місця України як частини Заходу та розуміння цієї війни як спільної боротьби з агресивною росією і росіянами», – коментують результати у КМІС.

Опитування проводилося 15-22 вересня 2022 року методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів (з випадковою генерацією телефонних номерів та подальшим статистичним зважуванням). Опитано 2002 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України (крім АР Крим). Опитування проводилося з дорослими (у віці 18 років і старше) громадянами України, які на момент опитування проживали на території України. До вибірки не включалися жителі територій, які тимчасово не контролювалися владою України до 24 лютого 2022 року (АР Крим, м. Севастополь, окремі райони Донецької та Луганської областей). Також опитування не проводилося з громадянами, які виїхали за кордон після 24 лютого 2022 року.

Схожі матеріали за тегами: ЗСУ контрнаступальні дії опитування

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: