Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Або легалізація, або закриття. На Франківщині демонтували 13 нелегальних АЗС

Переглядів: 637

В Україні посилили роботу із протидії незаконному обігу пального.

На цьому на засіданні міжвідомчої регіональної робочої групи по боротьбі з нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним наголосила перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка.

На засіданні йшлося про координацію й активізацію роботи  правоохоронних органів та інших державних структур із контролюючими функціями щодо виявлення та притягнення до відповідальності  власників нелегальних АЗС, повідомляє пресслужба Івано-Франківської ОДА.

Начальник головного управління ДПС в області Ірина Столярик  розповіла про ситуацію з мінімізації цього явища на Прикарпатті.  За її словами, Івано-Франківщина одна з областей, яка подолала цей негатив.

Присутні обговорили проведені правоохоронними та фіскальними органами заходи із протидії незаконному обігу пального і його торгівлі на Прикарпатті з урахуванням  карантинних заходів та змін у законодавчому полі щодо цього напрямку підприємницької діяльності.

Члени комісії зазначали, що з часу створення Міжвідомчої регіональної робочої групи по боротьбі з нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним в області опрацьовано 80 АЗС, 13 з них демонтовано, 50 – отримали ліцензії на операції з пальним.

«Проблема наповнення бюджету стоїть на одному рівні з  епідемією коронавірусу та наслідками стихії в області, - зазначила Марія Савка. - Бізнес і ринок пального в області повинен працювати  виключно у правовому полі. Тому нам потрібно активізувати цю роботу».

За результатами засідання Марія Савка доручила  сформувати перелік ризикових об’єктів та розробити графік їх комплексних перевірок відповідними правоохоронними та контролюючими органами задля недопущення порушень чинного законодавства та забезпечення  фінансових надходжень,  згідно з ліцензійною діяльністю АЗС.

«Або легалізація та отримання ліцензії, або демонтаж та закриття – альтернативи не існує», - наголосила Марія Савка.

Довідково: Міжвідомчу регіональну робочу групу по боротьбі з нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним утворено відповідно до розпорядження ОДА від 28.12.2019 № 707 з метою  координації роботи  щодо унеможливлення  нелегальної реалізації пального на території області.  Суб’єктам господарювання області видано 679 ліцензій на операції з пальним.

Схожі матеріали за тегами: Прикарпаття АЗС легалізація

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: