Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Через хвору на коронавірус прикарпатку на карантин закрили відділення лікарні

Переглядів: 744

На Франківщині проти жінки, яка захворіла на коронавірус, порушили кримінальну справу за приховування інформації про спілкування з особою, яка прибула з-за кордону.

У терапевтичному відділенні КНП «Заболотівська районна лікарня» проходила лікування хвора громадянка з с. Вовчківці, у якої виявлено позитивний результат на COVID-19.

Про це повідомляє Заболотівський виконавчий комітет.

"Дана громадянка буде притягнута до кримінальної відповідальності за порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням за укриття інформації про контакт з особою, яка прибула з-за кордону. Виявлення у хворої із запізненням COVID-19 призвело до загрози життю та здоров'ю хворих та медичних працівників терапевтичного відділення", - йдеться у повідомленні.

На даний час терапевтичне відділення закрито на карантин терміном на 14 днів.

Також виконком просить  всіх громадян, які прибули з-за кордону, повідомити свого сімейного лікаря та ізолюватися вдома на 14 днів, таким чином подбавши про своє здоров'я та здоров'я рідних і близьких.

Як повідомила на брифінгу 30 березня заступники голови Івано-Франківської ОДа Марія Савка, у Снятинському районі підтверджено про 5 осіб, хворих на коронавусну інфекцію: с. Вовчківці — 4 і с. Устя — 1.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: