Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Через нестабільну роботу всеукраїнського сервера у Калуському ЦНАПі – черги переселенців (ФОТО)

Переглядів: 632

7 квітня працівники Калуського ЦНАПу та його віддалених робочих місць в 11 старостинських округах видали 97 довідок внутрішньо переміщеним особам.

Також за сьогодні прийнято та оброблено 65 заяв на допомогу внутрішньо переміщеним особам. Загалом з 1 по 7 квітня видано 570 довідок внутрішньо  переміщеним особам державного зразка. Прийнято та оброблено 195 заяв на допомогу для ВПО, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на ЦНАП.

«Працюємо. Проте, робота йде вкрай повільно. Причиною такої ситуації є нестабільна робота всеукраїнського сервера, програми до якої заносяться всі дані для отримання статусу ВПО та допомоги. Видача однієї довідки ВПО та прийняття від тієї людини заяви на допомогу потребує від однієї до трьох годин. Це залежить від завантаженості сервера. Така ситуація зараз спостерігається в усій країні. Є сподівання, що сервер скоро модернізують і процес пришвидшиться. Але наразі ситуація жахлива», – розповідають у ЦНАПі.

Наразі працівники ЦНАПу видали людям номерки, щоб кожен розумів, який він в черзі.

Також працівники ЦНАПу налагодили співпрацю з багатьма структурами, які в приміщенні ЦНАП надають внутрішньо переміщеним особам необхідні консультації.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш ЦНАП черги переселенці

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: