Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Cтрахувальники Івано-Франківщини сплатили майже 4,5 мільярда гривень єдиного внеску

Переглядів: 327

З початку року платники Івано-Франківщини сплатили майже 4,5 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Вказана сума перевищила минулорічні надходження на 271,7 млн грн. Про це повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

Найбільші суми єдиного податку сплатили платники міста Івано-Франківська – 1,9 млрд грн, Коломийського району – 462,4 млн грн, Калуського району – 315,3 млн грн, Долинського – 297,3 млн грн та Надвірнянського району – 240,3 млн гривень.

Нагадаємо, єдиний внесок сплачується роботодавцями із заробітної плати найманих працівників, фізичними особами-підприємцями та особами, які провадять незалежну професійну діяльність.

Звертаємо увагу, що єдиний внесок необхідно сплачувати платникам своєчасно та у повному обсязі. Адже він є не лише джерелом наповнення Пенсійного фонду та фондів соціального страхування, але й забезпечує працівника повним соціальним захистом. Крім того, період роботи зараховується для стажу, який буде враховуватися при нарахуванні пенсії у майбутньому, оскільки до страхового стажу зараховуються лише періоди роботи, за які сплачені страхові внески у сумі не меншій, ніж мінімальний, з вересня поточного року – 1100 гривень.

Схожі матеріали за тегами: Прикарпаття єдиний внесок надходження

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: