Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Денис Шмигаль: 2020-ий стане на Прикарпатті роком будівництва доріг та мостів

Переглядів: 485

2020-ий стане роком системного будівництва доріг та мостів на Прикарпатті, адже саме від якісного автомобільного сполучення області з іншими регіонами та містами залежить розвиток усіх сфер соціально-економічного життя краю.

Окрім того, наступного року Івано-Франківщина спільно зі Львівщиною, Чернівцями та Закарпаттям реалізовуватиме амбітний інфраструктурний проект із будівництва нових ділянок автодоріг «Мале Карпатське коло», який за рахунок коштів Державного бюджету дозволить сприяти розвитку територій Карпатського регіону, трансформації туристичної індустрії, забезпечити найкоротший автошлях до кордону України з іншими країнами.

Такі плани роботи на 2020 рік сьогодні під час щотижневої онлайн-наради з керівниками районів, об’єднаних територіальних громад і міст обласного значення озвучив голова обласної державної адміністрації Денис Шмигаль.

«Цьогоріч на Прикарпатті вдалося реалізувати чимало важливих проектів. В області відремонтовано десятки кілометрів доріг, забезпечено розвиток транспортної інфраструктури, альтернативних джерел енергії, туризму, залучення іноземних інвестицій, налагоджено міжрегіональну співпрацю, введено а експлуатацію ряд об’єктів соціальної інфраструктури. Разом з тим є чимало пріоритетних напрямів, над якими область працюватиме у наступному році, - це завершення реформи децентралізації – створення самодостатніх територіальних громад, активне проведення трансформацій у галузях освіти і охорони здоров’я, шляхом створення опорних шкіл, розвитку інклюзивної освіти, реорганізації роботи медичних установ і їх новий механізм фінансування», - розповів Денис Шмигаль.

На переконання керівника області, важливою у 2020 році є також робота над створенням Стратегії розвитку Прикарпаття на 2021-2027 роки. Денис Шмигаль закликав очільників районів та громадськість активно долучатися до її розробки, подавати цікаві ідеї та пропозиції, які нададуть змогу Івано-Франківщині розвиватися.

Наступного року, за словами Дениса Шмигаля, продовжуватиметься будівництво та ремонт закладів освіти, амбулаторій сімейної практики. Пріоритетним питанням для сфери охорони здоров’я стане придбання нового медичного обладнання, зокрема, лінійного прискорювача для лікування пацієнтів з онкологічними захворюваннями.

 

 

Схожі матеріали за тегами: Прикарпаття плани дороги мости

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: